Optredens

Voorgaan Zuiderkapel Rotterdam
Sun, Sep 27
Zuiderkapelgemeenschap Rotterdam
Sep 27, 10:00 AM
Zuiderkapelgemeenschap Rotterdam, Charloisse Lagedijk 593, 3084 LC Rotterdam, Nederland
Delen
Voorgaan Reveil Lelystad
Wed, Sep 30
Evangeliegemeente Reveil Lelystad
Sep 30, 10:00 AM
Evangeliegemeente Reveil Lelystad, Punter 44 02, 8242 GD Lelystad, Nederland
Delen
Spreken Event Isreality
Wed, Sep 30
Israelity Online
Sep 30, 7:45 PM
Israelity Online
incl. Christian Verwoerd en band
Delen
Spreken De Wegwijzer, Almere
Sun, Oct 04
De Wegwijzer
Oct 04, 10:00 AM
De Wegwijzer, Makassarweg 80, 1335 HZ Almere, Netherlands
Romeinenbrief (serie preken)
Delen
Voorgaan PKN Serooskerke
Sun, Nov 01
Serooskerke
Nov 01, 10:00 AM
Serooskerke, 4353 Serooskerke, Nederland
Delen
Spreken De Wegwijzer, Almere
Wed, Nov 04
De Wegwijzer
Nov 04, 7:00 PM
De Wegwijzer, Makassarweg 80, 1335 HZ Almere, Netherlands
Dankdag!
Delen
SINGIN stichting Jij Daar
Sat, Nov 28
De locatie wordt later bepaald
Nov 28, 7:45 PM
De locatie wordt later bepaald
Delen
Spreken De Wegwijzer, Almere
Sun, Nov 29
De Wegwijzer
Nov 29, 10:00 AM
De Wegwijzer, Makassarweg 80, 1335 HZ Almere, Netherlands
Romeinenbrief (serie preken)
Delen
Brugdienst Kampen
Sun, Dec 06
Burgwalkerk
Dec 06, 7:00 PM
Burgwalkerk, Burgwal 60, 8261 EP Kampen, Nederland
Zang, Muziek en Woord in de Brugkerk te Kampen
Delen
ICHTUS United
Mon, Dec 07
Ichtuskerk
Dec 07, 7:00 PM
Ichtuskerk, Nachtegaallaan 7, 2224 JC Katwijk aan Zee, Nederland
Heerlijk eten, drinken en ontmoeten in de Ichtuskerk te Katwijk aan Zee
Delen
Spreken De Wegwijzer, Almere
Sun, Dec 13
De Wegwijzer
Dec 13, 10:00 AM
De Wegwijzer, Makassarweg 80, 1335 HZ Almere, Netherlands
Romeinenbrief (serie preken)
Delen
Kerstnachtdienst Amersfoort
Thu, Dec 24
Kruispunt Vathorst
Dec 24, 9:30 PM
Kruispunt Vathorst, Terschellingkade 22, 3826 DJ Amersfoort, Nederland
Delen
Spreken De Wegwijzer, Almere
Sun, Dec 27
De Wegwijzer
Dec 27, 10:00 AM
De Wegwijzer, Makassarweg 80, 1335 HZ Almere, Netherlands
Romeinenbrief (serie preken)
Delen
Voorgaan Kruispunt, Amersfoort Vathorst
Sun, Jan 03
Kruispunt Vathorst
Jan 03, 2021, 9:00 AM
Kruispunt Vathorst, Terschellingkade 22, 3826 DJ Amersfoort, Nederland
Delen

We hopen je snel te ontmoeten op een van de optredens.

 Volg mij op social media!

  • Facebook Social Icon
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram

© 2019 by Nspire[d].nu. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now